> Hakkımızda :


THB KALAYLIOĞLU TİCARET LTD. ŞTİ.

Firmamız 1981 yılı Şubat ayında, Mimar Burhan Kalaylıoğlu ve işletmeci merhum Hüseyin Kalaylıoğlu tarafından Karaköy Perşembe Pazarında kurulmuştur. Hırdavat piyasasına; Turhan Kalaylıoğlu'nun imal ettiği (Türkiye'de ilk pafta imalatı) THB paftasının Karaköy bayiliği ve satıcılığı ile başlamıştır.

Kurulduğumuz günden beri Karaköy ve Perpa'daki dükkanlarımızda; Demir Çelik Sektörüne, Fabrikalara, küçük sanayi kuruluşlarına ve inşaat sektörüne, teknik konularda bayisi ve satıcısı olduğumuz ürünlerin satış hizmetini sunmaktayız.

THB Kalaylıoğlu Hır. San ve Dış Tic. Ltd. Şti. faaliyet alanları :

  •  İmalatlarımız : Isı tebeşiri, Asetat tebeşiri, Marka tebeşiri
  •  İthalatlarımız: Ayarlı pançlar, Elmas uçlu inox delme pançlar, Granit delme, fayans delme, panç patlatma, ters klavuz,  vidalama ve Havşalama aparatları, Kaynak Tebeşiri.
  •  Satışımız: Elektrikli ve normal el aletleri, Kaynak makinaları, torna malzemeleri, Kesici takımlar, Elmas uçlar, helicoil  yaylar, zımpara çeşitleri, Havalı El Aletleri, Zımpara Taşları, gres pompaları, elektrotlar ve tüm hırdavat çeşitleri.

İhracatçı firmalarla çalışmamızın verdiği sorumluluk ve iş anlayışımız gereği, İSO şartları ve CE'li malzeme ile, gerekli yardım ve desteği, firmalara vermeye çalışıyoruz. Bu anlayış ile hizmetlerimize devam etmekle kıvanç duyar, saygılar sunarız.

      Bayiliklerimiz:


- Nuriş - Karbosan - Topçular - Zengin - Aydın Trafo
- Aro - Kawasaki - Beta - Asturo - Rox
- BDS manyetik matkap - Fuji havalı aletler - Reisshop - Makita - Wirax
- Knipex - Fini -Optimum - Alteco - Bea
- BNI - Athermal - Dolmar - EDN - Maxpower
- Kama Jenaratör - MAPA eldiven - Norton - Proxxon - Sun City
- Yale Kilit - Weller - İzeltaş - Wagner - THB TebeşirleriYazılım & Tasarım ANA SAYFA E-Mail